Тренінг для молоді “Скажи насиллю “ні”

 
img
1 грудня в Пирятинській філії «Європейський університет» в рамках акції “16 днів проти насилля” представниці Пирятинської Молодіжної ради Наталія Шаповал, Анастасія Ткаченко, Олександра Хворостян та Яна Гордієнко провели тренінг для молоді під назвою “Скажи насиллю “ні”. Говорили про насилля, вчилися висловлювати свою позицію та не бути байдужими до проблем навколо.
Акцент зробили на програмі “Котики проти насильства”. Це програма протидії гендерно зумовленому насильству та булінгу в шкільному середовищі. Реалізується за допомогою тематичних наліпок та браслетів і поєднують в інтерактивну дію. Ця акція покликана не стільки на усунення наслідків, скільки на попередження шляхом позитивного прикладу. Фішка – логоперсонаж, в нашому випадку – котики, які своїм прикладом показують – ось котик так не робить. Або котик так робить.
Молодь вчилася виявляти та ідентифікувати ознаки насилля, ставила запитання та наводила приклади. Варто зазначити, що запрошеним спікером була старший інспектор сектору ювенальної превенції Лубенського РВП Марина Грицай, яка повідомила статистику вчинення насилля в нашій громаді.

#європейськийуніверситет