“Веселка робітничих професій”

 
img

25 квітня 2018 року Пирятинською районною філією Полтавського ОЦЗ було проведено профорієнтаційний захід “Веселка робітничих професій” Для участі в заході були запрошені навчальні заклади різних рівнів акредитації – Національний фармацевтичний університет, Пирятинська філія Европейського університету, Лубенський фінансово-економічний коледж, Березоворудський аграрний коледж, Київський індустріальний коледж, Лубенський професійний ліцей. Представники навчальних закладів розказали про можливості, які отримають учні, вступивши до них. Розказали про професії, про перспективи працевлаштування за даними професіями.

Також на заході були присутні представники Національної поліції України та Збройних сил України. Вони також презентували профільні навчальні заклади, розказали про професії , які можна там отримати.

Кіберспортивні змагання

Вперше в Пирятині було проведені кіберспортивні змагання 30 березня 2017 під назвою “placeNplay”. Кіберспортивниє змагання організувала студенська рада ПФ “Європейський Університет”. На організацію першого турніру було використано 30 днів. За цей термін було зроблено дуже багато роботи. Змагання пройшли в ПФ “Европейський Університет”. Призерами даного заходу стали:

 

1. Евгеній Цікал 1. Роман Вальков
2. Богдан Сегеді 2. Станіслав Фалько
3. Ростислав Гмирянський 3. Сергій Щуров

ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЇ

Please enter an Access Token on the Instagram Feed plugin Settings page.