Інформація про університет та філію

 
img

Інформація про університет та філію

Університет створений у 1991 році і здійснює свою діяльність відповідно до Статуту, затвердженого Міністерством освіти і науки України та зареєстрованого Святошинською районною державною адміністрацією міста Києва 16 серпня 2004 року.

Ректор Європейського університету
Тимошенко Олена Іванівна

Доктор філософських наук, доцент, Відмінник освіти України.

Народилася в місті Львові. В 1980 році закінчила історичний факультет Запорізького державного педагогічного інституту. У 2013 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня доктор філософських наук за спеціальністю філософія освіти.

З 1991 р. – співзасновник та проректор Європейського університету.

З 2002 р. – О.І. Тимошенко обіймала посаду директора Навчально – наукового інституту права та безпеки підприємництва Європейського університету. Активний розробник актуальних проблем теорії і практики забезпечення безпеки підприємництва.

Особливим досягненням О.І. Тимошенко є те що, вона стала автором запровадженої педагогічної системи безперервної освіти, складовими якої є: ясла-садок та ліцей «Євроленд» при Європейському університеті.

З 2021р. – Тимошенко О.І. є ректором Європейського університету.

Має друковані посібники: «Історія України у запитаннях і відповідях», «Організаційно-правові основи захисту інформації з обмеженим доступом», «Етика і етикет сучасного бізнесу — запорука економічної безпеки», «Противодействие рейдерству», монографію – «Філософія як методологія формування та впровадження високих педагогічних технологій» та ряд статей в педагогічній та юридичній пресі. Загалом – автор понад 70 наукових праць.

Організатор щорічної конференції «Безпекотворення: питання теорії, практики та правові аспекти». Голова редакційної колегії збірника щорічно] міжнародної науково-практичної конференції « Актуальні питання забезпечення кібербезпеки та захисту інформації».

Тимошенко О.І. нагороджена Нагрудним знаком «Відмінник освіти України», Знаком «За розбудову освіти», Почесною грамотою Міністерства юстиції України, Почесною грамотою Київського міського голови, Подякою Київського міського голови, Нагрудним знаком «Василь Сухомлинський», Орденом Ломоносова, Грамотою Головного управління у справах сім’ї та молоді Київської міської державної адміністрації, Орденом «Громадянської мужності», Відзнакою ОГФ України ОГП ДК , Почесною відзнакою «За духовне відродження нації», «Золотий Знак УСПП», Орденом «Святих Кирила і Мефодія» УПЦ Київського Патріархату, Нагрудним пам´ятним знаком «П´ять років ОГФ України ОГП ДК», Грамотою Святошинської районної в місті Києві Державної адміністрації управління освіти, Орденом Святої Рівноапостольної Княгині Ольги, Орден Святої Великомучениці Варвари УПЦ Київського Патріархату, Медаль Національної Академії педагогічних наук України «Григорій Сковорода».

 

Загальна характеристика Пирятинської філії

 

Пирятинська філія заснована в 2004 році. Вона була першим вищим навчальним закладом Лубенського району. З того часу випустилося понад 16 тисяч студентів. Наші випускники працевлаштовані, займають керівні посади не лише в Пирятинській громаді, а й по всіх куточках України. Зокрема й в Європейському університеті. А сьогодні десятки наших студентів захищають Україну на фронті. Наш заклад приваблює студентів дружньою, затишною атмосферою та зручним розташуванням, недалеко від центру міста, біля залізничного вокзалу. Філія забезпечена власним укриттям.

Філія відновила стрімкий набір студентів з 2021 року. Зараз загальна кількість студентів становить 370 осіб.

Основним завданням є надання якісних освітніх послуг, збільшення контингенту, кваліфікованого професорсько-викладацького складу з гідною заробітною платою. Викладачі закладу беруть участь у науково-практичних конференція, заходах з підвищення кваліфікації та публікують науково-дослідницькі статті, організовують гурткову роботу позанавчальний час з поглибленим вивченням комп’ютерних технологій.

Наш навчальний заклад співпрацює із місцевою владою, установами та організаціями: підписаний меморандум про співпрацю з Пирятинською міською радою, ТОВ «Леляківське», НПП «Пирятинський», КП «Екосервіс». Це дає змогу брати участь у реалізації спільних перспективних проєктів, проведення навчальних практикумів, що сприяє формуванню позитивного іміджу ПВНЗ «Європейський університет» як осередку науки, освіти і культури. Студенти філії є членами Молодіжної ради та беруть активну участь у місцевих заходах, таким чином популяризуючи наш навчальний заклад. Мером Пирятинської громади Андрієм Сімоновим здійснюється дотація за навчання студентів, які перебувають у складних життєвих обставинах.

З 2023 навчального року ми відновили очне навчання. Окрім занять, на базі навчального закладу для студентів проводяться вечори кіно, перегляд короткометражок англійською мовою, неформальне спілкування із директором у форматі «кава-брейк». Наші викладачі щомісяця проводять для першокурсників екскурсії до музею, бібліотеки чи по визначних місцях Пирятинської громади, спільно відвідують майстер-класи, приєднуються до благодійних акцій, спортивних змагань на обласному рівні. Зокрема Пирятинська філія «Європейський університет» активно бере участь у благодійних ярмарках. Виручені кошти передаємо на допомогу ЗСУ.

Навчальний заклад впроваджує та популяризує сортування сміття. Для цього на території філії розміщені спеціальні еко-баки. Щороку викладачі та студенти спільно беруть участь у Всесвітній акції з прибирання Let’s Do It!

На базі навчального закладу ми надаємо благодійну допомогу родинам наших захисників, багатодітним сім’ям, одиноким матерям (продуктові набори, засоби гігієни, дитячі памперси та суміші).

Директор  та працівники філії постійно проводять профорієнтаційну роботу в закладах освіти, культури, виробництвах, в організаціях та установах Пирятинської територіальної громади.

Активна промоція закладу здійснюється в регіональних медіа (на радіо та в газетах) та в інтернеті: ми розвиваємо сайт та сторінки в соціальних мережах Facebook, Instagram, Tik-Tok. За час існування сторінки в Tik-Tok наші відео набрали понад 2 млн. переглядів.

Ми робимо все для того, щоб наші студенти були постійно проінформовані та мали зручний та швидкий доступ до загальної інформації нашого закладу вищої освіти.

Також філія розміщує рекламу на сітілайтах та білбордах Лубенського району, розповсюджує інформаційні буклети про ПВНЗ «Європейський університет» та поширює брендову продукцію на міських заходах, у громадському транспорті та в закладах громади.

У 2024 рокі ми плануємо на постійній основі проводити «Вечори кіно» англійською мовою. Також на лекціях з іноземної мови для студентів 2-4 курсів перегляд короткометражних фільмів з титрами українською мовою та подальшим обговоренням. У новому навчальному семестрі розпочати очне навчання для студентів 2 курсів. Збільшити контингент студентів набору студентів 2024року. Відновити змагання з тенісу.

Команда Пирятинської філії працює на розвиток, збагачення, популяризацію «Європейського університету», ми впевнено йдемо разом до Перемоги!

Директор філії – Захарченко Аліна Олегівна,