«Я повернулася. Люблю»

 
img

В неділю 6 жовтня о 12 годині, у культурно – громадському центрі міста Пирятин, студенти Пирятинської філії ПВНЗ «Європейський університет» відвідали презентацію нової книги «Я повернулася. Люблю», відомої української телеведучої та громадської діячки,  нашої землячки Ольги Герасим’юк.  Як наголосила авторка книги, що після офіційного оголошення виходу книжки у Львові  – перше місто, де збирається   говорити з читачами, звісно Пирятин – «Столиця Мого Життя».                                                                                       

У книжці зібрано есеї, дорожні нотатки  за більш ніж десять років – від 2007 до 2019 року. Захопливі подорожі, знайомство з світом через призму людських доль і характерів, доленосні знайомства  – про все це проходило у чуттєвій розмові з авторкою.

Щире і просте, радісне й печальне, зворушливе і мудре на цих сторінках переплітаються, сходяться й розходяться, творять чутливі, як пульс, візерунки живої оповіді, де кожне слово пропущене крізь серце.

Кіберспортивні змагання

Вперше в Пирятині було проведені кіберспортивні змагання 30 березня 2017 під назвою “placeNplay”. Кіберспортивниє змагання організувала студенська рада ПФ “Європейський Університет”. На організацію першого турніру було використано 30 днів. За цей термін було зроблено дуже багато роботи. Змагання пройшли в ПФ “Европейський Університет”. Призерами даного заходу стали:

 

1. Евгеній Цікал 1. Роман Вальков
2. Богдан Сегеді 2. Станіслав Фалько
3. Ростислав Гмирянський 3. Сергій Щуров

ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЇ

Please enter an Access Token on the Instagram Feed plugin Settings page.