У ЄВРОПЕЙСЬКОМУ УНІВЕРСИТЕТІ СТВОРЕНА РУБРИКА-КОНЦЕНТРАТОР ПІЗНАВАЛЬНОЇ ІНФОРМАЦІЇ ПРО МАТЕМАТИКУ ТА ПРИРОДНИЧІ НАУКИ

 
img

Згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України
від 14 квітня 2021 р. № 320-р затверджено план заходів щодо популяризації природничих наук та математики до 2025 року.

Зазначене рішення спрямоване на популяризацію природничих наук і математики, підвищення зацікавленості до них серед українських школярів та студентської молоді, забезпечення сучасної і якісної математичної освіти та формування належного рівня математичних компетентностей.

Задля концентрації актуальної, пізнавальної інформації, висвітлення новинок науки і техніки, на сторінці кафедри математичних дисциплін та інноваційного проектування створено рубрику «Пізнавально про математику та природничі науки» та розміщено  посилання на віртуальний проєкт електронних навчальних ресурсів, спрямованих на розвиток математичної компетентності учнів та студентів, застосування математичних інструментів для розв’язання ігрових та стратегічних задач різного рівня складності. Рекомендований електронний ресурс є освітнім майданчиком для вивчення математики, творчого навчання із застосуванням сучасних онлайн платформ та інформаційних технологій.

Для всіх, хто цікавиться природничими науками, викладачами кафедри математичних дисциплін та інноваційного проектування додатково створено Google Classroom «Пізнавальна фізика і не тільки…». Приєднатися до класу можна за посиланням https://classroom.google.com/c/NDM2NzIwNDQwMzE0 або за кодом onbgyqq