Бібліотека

 

Бібліотека – один з основних підрозділів університету, її історія розпочалася у 2004 р. Загальний фонд бібліотеки тоді складав 4077 примірників.

Сьогодні багатогалузевий фонд літератури налічує понад 37000 примірників наукової, навчальної, нормативно-технічної, художньої, іноземної літератури, зокрема навчальної літератури, авторефератів та дисертацій, назв періодичних видань, понад електроних ресурсів. Практично всі видання та інформаційні ресурси з профілю університету.

Разом з факультетами і кафедрами бібліотекою проводяться Дні інформації, Дні кафедри.

Зберігаючи традиції попередників, активно застосовує сучасні методи у всіх напрямках діяльності, прагне підтримувати свій статус. Для студентів та науковців університету у 2004 році відкрит Зал бібліотечно-інформаційних ресурсів (к.1) на 24 автоматизованих робочих місць, де можна отримати доступ до повнотекстових навчально-методичних ресурсів, з доступом до мережі Інтернет. В читальному залі бібліотеки зона Wi-Fi.

Професійний пріоритет колективу бібліотеки – забезпечити доступність науково-освітніх ресурсів шляхом створення необхідних умов для доступу до інформації і сучасних послуг.

Директор бібліотеки:

Кулинич Ольга Григорівна

Ауд. №1
Режим роботи:
Понеділок-П’ятниця: 10:00-17:00
Сб – Нд: вихідний