Колектив Пирятинської філії висловлює співчуття з приводу смерті професора Івана Івановича Тимошенко, ректора Європейського університету

 
img

 

27 березня 2021 р., в м. Києві на 85 році життя, відійшов у вічність український науковець, історик, співзасновник та ректор Європейського університету Іван Іванович Тимошенко

Професор Іван Тимошенко – заслужений працівник освіти України, Голова Асоціації навчальних закладів України приватної форми власності, член Міжнародної академії авторів наукових відкриттів і винаходів, почесний професор Міжна­родного університету (м. Відень) та Українсько-американського гуманітарного інституту «Вісконсінський міжнародний університет (США)».

Іван Іванович народився 14 березня 1937 року в селі Євгенівка Великоновосілківського району Донецької області.

Після закінчення Львівського державного університету ім. І.Франка у 1960 році працював директором шкіл Львівської області.

З 1967 до 1986 року був асистентом, доцентом Запорізького машинобудівельного та Запорізького індустріального інститутів.

У 1986–1991 роках працював доцентом Київського інституту легкої промисловості.

У 1991 році разом із дружиною та донькою заснував один з перших вищих навчальних закладів приватної форми власності в Україні, який працює і сьогодні – Європейський уні­верситет.

Із 2006-го до 2013 року був членом колегії Міністерства освіти та науки України та членом Президії Спілки ректорів вищих навчальних закладів.

Іван Тимошенко нагороджений Почесними грамотами Міністерства освіти і науки України, нагрудними знаками «Відмінник освіти України», «Петро Могила», Почесною відзнакою Міністерства економіки України «За сумлінну працю» нагороджений орденом «За трудові досягнення» IV ступеня, дипломом та пам’ятною медаллю «За заслуги в розбудові економіки України та вагомий внесок у створення міжнародного іміджу Держави», Хрестом Пошани «За духовне відродження», Золотою медаллю «Незалежність України», орденом «Пресвятої Богородиці Покрови», орденською відзнакою «Громадське визнання».

Також він є автором понад 50 наукових та навчально-методичних праць з історії, економіки, менеджменту підприємства та проблем вищої освіти.

Життя Івана Івановича – приклад талановитого керівника та науковця. Він присвятив себе розв’язанню проблем в успішній інтеграції приватних навчальних закладів у єдиний освітній простір України.

Із щирою скорботою і світлою пам’яттю,
колектив Пирятиської філії

Кіберспортивні змагання

Вперше в Пирятині було проведені кіберспортивні змагання 30 березня 2017 під назвою “placeNplay”. Кіберспортивниє змагання організувала студенська рада ПФ “Європейський Університет”. На організацію першого турніру було використано 30 днів. За цей термін було зроблено дуже багато роботи. Змагання пройшли в ПФ “Европейський Університет”. Призерами даного заходу стали:

 

1. Евгеній Цікал 1. Роман Вальков
2. Богдан Сегеді 2. Станіслав Фалько
3. Ростислав Гмирянський 3. Сергій Щуров

ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЇ

Please enter an Access Token on the Instagram Feed plugin Settings page.