ЄВІ-2021: МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ПІДГОТОВКИ

 
img

УМОВИ ПРИЙОМУ № 1274 від 15 жовтня 2020 р.

Наказом Українського центру оцінювання якості освіти затверджено характеристику тесту єдиного вступного іспиту (ЄВІ).

ЄВІ передбачає написання тесту з іноземної мови (англійської, німецької, французької або іспанської). Тест складається з 2 частин –  перевірка читання та використання мови.

Загальна кількість завдань у тесті – 42. На виконання цих завдань відведено 60 хвилин. Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання, – 42. 

Характеристики тестів ЄВІ розміщено в розділі «Вступні до магістратури/Матеріали ЄФВВ/ЄВІ». Із програмою, на основі якої укладатимуть завдання ЄВІ, можна ознайомитися за посиланням.

Нагадаємо, реєстрація для участі у вступних випробуваннях  для вступу до магістратури триватиме з 11 травня до 3 червня (включно).

Більше інформації про вступні випробування для вступників до магістратури – у рубриці «Вступні до магістратури» на нашому сайті.

Кіберспортивні змагання

Вперше в Пирятині було проведені кіберспортивні змагання 30 березня 2017 під назвою “placeNplay”. Кіберспортивниє змагання організувала студенська рада ПФ “Європейський Університет”. На організацію першого турніру було використано 30 днів. За цей термін було зроблено дуже багато роботи. Змагання пройшли в ПФ “Европейський Університет”. Призерами даного заходу стали:

 

1. Евгеній Цікал 1. Роман Вальков
2. Богдан Сегеді 2. Станіслав Фалько
3. Ростислав Гмирянський 3. Сергій Щуров

ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЇ

Please enter an Access Token on the Instagram Feed plugin Settings page.